EPSON Tintasugaras nyomtató – L5190 (A4, MFP, színes, 5760×1440 DPI, 33 lap/perc, ADF, USB/LAN/Wifi, ult. tintakap.)
Leírás
Ismerje meg az Epson újgenerációs, tintapatron nélküli nyomtatóját. Ez az automata lapadagolóval rendelkező négyfunkciós készülék könnyen használható, kompakt és többféle csatlakoztatási lehetőséggel rendelkezik.
Ne aggódjon a nyomtatási költségek miatt: itt a tintapatron nélküli EcoTank négyfunkciós készülék. Rendkívül alacsony lapköltségre számíthat, köszönhetően a nyomtatóhoz mellékelt, három évre elegendő tintának¹, amely lehetővé teszi a nyomtatási költségek akár 90%-os² csökkentését. A kompakt A4-es tintasugaras nyomtató automata lapadagolóval (ADF) rendelkezik, valamint számos csatlakoztatási lehetőséggel, például: Wi-Fi, Wi-Fi Direct és Ethernet.
Akár három évre elegendő tinta1
Akár 82 tintapatronnak megfelelő tintával szállítjuk2
Rendkívül alacsony nyomtatási költség
Akár 8100 oldalt nyomtat fekete-fehérben és 6500 oldalt színesben3
A tintafeltöltő rendszerek új generációja
Élvezze az egyszerű és problémamentes utántöltést a továbbfejlesztett tintapalackokkal
Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet
Nyomtatás mobileszközökről
Négyfunkciós készülék
Nyomtatás, másolás és szkennelés, valamint szegélymentes fényképnyomtatás
Rendkívül alacsony költség
Három teljes év1 – ilyen hosszú ideig nem kell tintát vásárolnia az L5190 modellhez. Ez azt jelenti, hogy a tintaköltség akár 90%-át megtakaríthatja2. Rendkívül alacsony lapköltséget biztosít, hiszen a mellékelt tintával akár 8100 oldalt nyomtathat ki fekete-fehérben, és 6500 oldalt színesben3.
Tintapatron nélküli nyomtatás
Az akár 82 tintapatronnak megfelelő tintának köszönhetően2 több ideig használhatja az EcoTank külsőtartályos nyomtatót az utántöltések között. A rendkívül nagy kapacitású tintatartálynak köszönhetően nincs szükség többé patronokra. A négyfunkciós készülék továbbá fax funkciót és automatikus lapadagolót is tartalmaz.
Fedezze fel az új generációt
A tintatartály a nyomtató első részén helyezkedik el, így az új kialakítás kompakt, az utántöltéshez egyszerűen hozzá lehet férni, és a tinták szintje tisztán látszódik. Továbbfejlesztett tintafeltöltő rendszerét úgy tervezték, hogy minimalizálja a kifröccsenés és a koszolás kockázatát. Az új palackok olyan mechanizmussal rendelkeznek, amely biztosítja, hogy a töltés során a tartályokba a megfelelő tinta kerüljön.
Sokoldalú csatlakoztathatóság
A Wi-Fi és Wi-Fi Direct szolgáltatással nyomtatója a dokumentumokat okoseszközökről is képes fogadni, majd kinyomtatja azokat az Epson iPrint4 alkalmazással. Ethernet porttal is rendelkezik.
Minőségi eredmények
A Micro Piezo nyomtatófejnek köszönhetően az EcoTank megbízható nyomtatási megoldást biztosít. A készülékhez egyéves standard jótállás jár, de a promóciós jótállások hosszabb időre szólhatnak5.
3 ÉV KITERJESZTETT GARANCIA
Dőljön hátra és élvezze az Epson nyomtatók megbízhatóságát – a minőséget, amelyre számíthat. Egyszerűen regisztrálja új nyomtatóját 30 napon belül a www.epson.hu/garancia webhelyen, hogy aktiválja az ingyenes jótállást.
Műszaki adatlap
| Nyomtatási technológia | |
|---|---|
| Nyomtatási mód | Epson Micro Piezo™ nyomtatófej |
| Fúvóka konfiguráció | 180 fúvóka fekete, 59 Fúvókák száma színenként |
| Legkisebb cseppméret | 3 pl, Változó cseppméret technológiával |
| Tintatechnológia | Dye Ink |
| Nyomtatási felbontás | 5.760 x 1.440 dpi |
| Kategória | Egyedi munkahely, Munkacsoport |
| Multifunkciós | Nyomtatás, Beolvas, Másolat, Fax |
| Nyomtatás | |
| Nyomtatási sebesség ISO/IEC 24734 | 10 Lap/perc Monokróm, 5 Lap/perc Colour |
| Nyomtatási sebesség | 33 Lap/perc Monokróm (normál papír), 15 Lap/perc Colour (normál papír), 69 másodperc 10 x 15 cm-es fotónként (Epson Premium Glossy Photo Paper) |
| Színek | Fekete, Cián, Sárga, Bíbor |
| Szkennelés | |
| Egyoldalas szkennelési sebesség (fekete-fehér A4-es) | 200 dpi (with ADF); , 4,5 ipm with ADF scan 200 dpi (flatbed) 12 sec. with flatbed scan |
| Egyoldalas szkennelési sebesség (színes A4-es) | 200 dpi (with ADF); , 4,5 ipm with ADF scan 200 dpi (flatbed) 29 sec. with flatbed scan |
| Szkennelés felbontása | 1.200 dpi x 2.400 dpi (vízszintes x függőleges) |
| Kiadvány-formátum | BMP, JPEG, TIFF, PDF |
| Szkenner típusa | Konkakt képérzékelő (CIS) |
| Fax | |
| Fax típusa | Fekete-fehér és színes faxolás |
| Hibajavítás módja | CCITU/ITU Group3 fax hibajavító móddal |
| Gyorstárcsázás (max.) | 100 név és szám |
| Oldalmemória | akár 100 oldal (ITU-T 1. sz. táblázata) |
| Faxfunkciók | Faxolás PC-n keresztül, Automatikus újratárcsázás, Címjegyzék, Késleltetett küldés, Faxkörözvény |
| Papír-/nyomathordozó kezelés | |
| Papírtálcák száma | 1 |
| Papírformátumok | 10 x 15 cm, Letter, No. 10 (boríték), DL (boríték), C6 (Boríték), B5 (17,6×25,7 cm), A6 (10,5×14,8 cm), A5 (14,8×21,0 cm), A4 (21.0×29,7 cm), Legal, 16:9, Felhasználó által definiált, 13 x 18 cm |
| Kétoldalas | Manuális |
| Automatikus dokumentum-behúzás | 30 Oldalak |
| Kiadó papírtálca kapacitása | 30 Lapok |
| Papírtálca kapacitása | 100 Lapok Normál, 100 Lapok maximális, 20 Fotólapok |
| Használható papírsúly | 64 g/m² – 300 g/m² |
| Hordozó feldolgozása | Borderless print (up to 10 x 15cm) |
| Általános | |
| Energiafogyasztás | 12 Watt (önálló másolás, ISO/IEC 24712 szabvány szerinti ábrával), 0,7 Watt (alvó módban), 4,3 Watt Kész, 0,2 Watt (kikapcsolni) |
| Tápfeszültség | AC 100 V – 240 V, 50 Hz – 60 Hz |
| Termék méretei | 375 x 347 x 237 mm (szélesség x mélység x magasság) |
| Súly | 5 kg |
| Zajszint | 6,5 B (A) Epson Premium Glossy Photo Paper használatával/Photo RPM módban – 52 dB (A) Epson Premium Glossy Photo Paper használatával/Photo RPM módban |
| Kompatibilis operációs rendszer | Mac OS X 10.6.8 or later, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Server 2008 (32/64 bites), Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 (64bit), Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Vista, Windows XP SP3, Windows Server 2003 R2, XP Professional x64 Edition SP2 |
| Mellékelt szoftverek | Epson Easy Photo Print, Epson Easy Photo Scan |
| Csatlakozók | Wi-Fi, USB, Ethernet, Wi-Fi Direct |
| WLAN-biztonság | WEP 64 Bit, WEP 128 Bit, WPA PSK (TKIP), WPA2 PSK (AES) |
| Mobil és felhőalapú nyomtatási szolgáltatások | Epson Connect (iPrint, Email Print, Remote Print Driver), Apple AirPrint, Google Cloud Print |
| A doboz tartalma | 4 db 70 ml-es, színenként cserélhető tintapalack (Bk,C,Y,M) + 1 db extra fekete tintapalack, Készülék, Tápkábel, Szoftver (CD), Garancia dokumentum |
| További funkciók | |
| LCD kijelző | Típus: Szín, Átlós: 3,7 cm |
| Egyéb | |
| Garancia | 12 hónap Bevitel, 30.000 Oldalak |
| Mellékelt palack(ok) kapacitása | |
| Fekete-fehér oldalkapacitás | 8.100 Oldalak |
| Színes oldalkapacitás | 6.500 Oldalak |
További információk
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Dimensions | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Vélemény írásához lépj be előbb.
Érdekelhetnek még…
-
C13T00S24AEpson No.103 (T00S2) cyan tinta 65ml (eredeti) EcoTank L1100/L1200/L3100/L3200/L5100/5200 széria
0 az 5-bőlKészleten
3 990 Ft Kosárba teszem -
C13T00S44AEpson No.103 (T00S4) yellow tinta 65ml (eredeti) EcoTank L1100/L1200/L3100/L3200/L5100/5200 széria
0 az 5-bőlKészleten
3 990 Ft Kosárba teszem -
C13T00S14AEpson No.103 (T00S1) black tinta 65ml (eredeti) EcoTank L1100/L1200/L3100/L3200/L5100/5200 széria
0 az 5-bőlKészleten
3 990 Ft Kosárba teszem -
C13T00S34AEpson No.103 (T00S3) magenta tinta 65ml (eredeti) EcoTank L1100/L1200/L3100/L3200/L5100/5200 széria
0 az 5-bőlKészleten
3 990 Ft Kosárba teszem
Kapcsolódó termékek
-
C33S020601Epson SJIC22P(K) BLACK patron 32.5 ml (eredeti) C33S020601 C3500 címkenyomtatóhoz
0 az 5-bőlKészleten
11 990 Ft Kosárba teszem -
ÁrgaranciaC31CH77202EPSON ColorWorks CW-C6500Pe színes címkenyomtató
0 az 5-bőlÉrdeklődjön
Ajánlatot kérek -
C33S020642EPSON SJIC30P(Y) Yellow patron 294.3 ml (eredeti) C33S020642 C7500G címkenyomtatóhoz
0 az 5-bőlKészleten
68 900 Ft Kosárba teszem -
C33S045389Premium Matte Ticket Roll, 80mm x 50m
0 az 5-bőlÉrdeklődjön
Ajánlatot kérek

Értékelések
Még nincsenek értékelések.