Epson EcoTank L3250 ITS Mfp, Simatetős, színes tintasugaras multifunkciós nyomtató
Leírás
A termék tulajdonságai:
A modern, elfoglalt háztartások számára tökéletes, tintapatron nélküli, többfunkciós EcoTank nyomtató használatával vezeték nélkül, rendkívül alacsony lapköltséggel nyomtathat
Takarítson meg akár 90%-ot a nyomtatás költségein az Epson tintapatron nélküli EcoTank nyomtatóival. Az integrált tintatartályok – amelyekhez nagy kapacitású tintapalackokat mellékelünk – a speciálisan kialakított tintapalackoknak köszönhetően könnyedén feltölthetők. Mivel a tintapatronokat nem kell cserélni, illetve a készülék rugalmas csatlakoztathatóságának köszönhetően ez a nyomtató tökéletes választás azok számára, akik kiváló minőségű nyomatokat szeretnének előállítani, hihetetlenül alacsony oldalankénti költség mellett.
Rendkívül alacsony nyomtatási költség
A nyomtatási költségek akár 90%-os megtakarítása1
Akár 3 évre elegendő tintával2 szállítjuk
8100 fekete-fehér és 6500 színes oldal2 nyomtatásához
Nagy kapacitású csere tintapalackok
Akár 66 tintapatronnak megfelelő tintamennyiség egyetlen tintapalackkészletből1
Problémamentes külső tintatartályos rendszer
Az egyedi kialakítás és az elülső tartályok problémamentes újratöltést biztosítanak
Epson Smart Panel alkalmazás
Vezeték nélküli beállítás, felügyelet, nyomtatás és egyéb funkciók – akár az okoseszközéről is3
Nincs szükség többé tintapatronokra
A modern, elfoglalt háztartások számára tökéletes, egyfunkciós nyomtató használatával vezeték nélkül, rendkívül alacsony lapköltséggel nyomtathat
Takarítson meg akár 90%-ot a nyomtatási költségeken
Takarítson meg akár 90%-ot a nyomtatás költségein az Epson tintapatron nélküli EcoTank nyomtatóival. Az integrált tintatartályok – amelyekhez nagy kapacitású tintapalackokat mellékelünk – a speciálisan kialakított tintapalackoknak köszönhetően könnyedén feltölthetők. Mivel a tintapatronokat nem kell cserélni, illetve a készülék rugalmas csatlakoztathatóságának köszönhetően ez a nyomtató tökéletes választás azok számára, akik kiváló minőségű nyomatokat szeretnének előállítani, hihetetlenül alacsony oldalankénti költség mellett.
Nincs szükség többé tintapatronokra
Csak gazdaságosan
Epson Smart Panel alkalmazás
Rengeteg funkció
Modern rugalmasság
Hő nélküli technológia
Műszaki adatlap
| Nyomtatási technológia | |
|---|---|
| Nyomtatási mód | Epson Micro Piezo™ nyomtatófej |
| Fúvóka konfiguráció | 180 fúvóka fekete, 59 Fúvókák száma színenként |
| Legkisebb cseppméret | 3 pl, Változó cseppméret technológiával |
| Tintatechnológia | Dye Ink |
| Nyomtatási felbontás | 5.760 x 1.440 dpi |
| Kategória | Egyedi munkahely, Home Office |
| Multifunkciós | Nyomtatás, Beolvas, Másolat |
| Nyomtatás | |
| Number of colours | 4 colour |
| Nyomtatási sebesség ISO/IEC 24734 | 10 Lap/perc Monokróm, 5 Lap/perc Colour, 69 másodperc 10 x 15 cm-es fotónként |
| Nyomtatási sebesség | 33 Lap/perc Monokróm (normál papír), 15 Lap/perc Colour (normál papír), 27 másodperc 10 x 15 cm-es fotónként (Epson Premium Glossy Photo Paper) |
| Színek | Fekete [Dye], Cián [Dye], Sárga [Dye], Bíbor [Dye] |
| Szkennelés | |
| Egyoldalas szkennelési sebesség (fekete-fehér A4-es) | 200 dpi; , 11 sec. with flatbed scan |
| Egyoldalas szkennelési sebesség (színes A4-es) | 200 dpi; , 28 sec. with flatbed scan |
| Szkennelés felbontása | 1.200 dpi x 2.400 dpi (vízszintes x függőleges) |
| Kiadvány-formátum | BMP, JPEG, PICT, TIFF, Szkennelés multi-TIFF-be, PDF, PNG |
| Szkenner típusa | Konkakt képérzékelő (CIS) |
| Optikai felbontás | 1.200 dpi x 2.400 dpi (vízszintes x függőleges) |
| Papír-/nyomathordozó kezelés | |
| Papírtálcák száma | 1 |
| Papírformátumok | A4 (21.0×29,7 cm), A6 (10,5×14,8 cm), A5 (14,8×21,0 cm), B5 (17,6×25,7 cm), 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 16:9, DL (boríték), No. 10 (boríték), C6 (Boríték), Letter, Felhasználó által definiált, Legal |
| Kétoldalas | Manuális |
| Kiadó papírtálca kapacitása | 30 Lapok |
| Papírtálca kapacitása | 100 Lapok Normál |
| Használható papírsúly | 64 g/m² – 300 g/m² |
| Hordozó feldolgozása | Borderless print (up to 10 x 15cm) |
| Általános | |
| Energiafogyasztás | 12 Watt (önálló másolás, ISO/IEC 24712 szabvány szerinti ábrával), 0,7 Watt (alvó módban), 4,5 Watt Kész, 0,2 Watt (kikapcsolni), TEC 0,15 kWh/week |
| Tápfeszültség | AC 100 V – 240 V, 50 Hz – 60 Hz |
| Termék méretei | 375 x 347 x 179 mm (szélesség x mélység x magasság) |
| Súly | 3,9 kg |
| Kompatibilis operációs rendszer | Mac OS X 10.6.8 or later, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Server 2008 (32/64 bites), Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 (64bit), Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Vista, Windows XP Professional x64 Edition SP2 or later, Windows XP SP3 or later (32-bit), Windows Server 2003 R2, Windows Server 2003 SP2 or later |
| Csatlakozók | USB, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Mobil és felhőalapú nyomtatási szolgáltatások | Epson Connect (iPrint, Email Print, Remote Print Driver) |
| A doboz tartalma | 4 db 65 ml-es, színenként cserélhető tintapalack (Bk,C,Y,M) + 1 db extra fekete tintapalack, Nyomtató meghajtó- és kiegészítő szoftverek (CD), Készülék, Tápkábel, Beállítási utasítás, Garancia dokumentum |
| Colour | Black |
| További funkciók | |
| Emulációk | ESC/P-R |
| Egyéb | |
| Garancia | 12 hónap Bevitel, 30.000 Oldalak |
| Mellékelt palack(ok) kapacitása | |
| Fekete-fehér oldalkapacitás | 8.100 Oldalak |
| Színes oldalkapacitás | 6.500 Oldalak |
További információk
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Dimensions | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||
Vélemény írásához lépj be előbb.
Érdekelhetnek még…
-
C13T00S24AEpson No.103 (T00S2) cyan tinta 65ml (eredeti) EcoTank L1100/L1200/L3100/L3200/L5100/5200 széria
0 az 5-bőlKészleten
3 990 Ft Kosárba teszem -
C13T00S44AEpson No.103 (T00S4) yellow tinta 65ml (eredeti) EcoTank L1100/L1200/L3100/L3200/L5100/5200 széria
0 az 5-bőlKészleten
3 990 Ft Kosárba teszem -
C13T00S14AEpson No.103 (T00S1) black tinta 65ml (eredeti) EcoTank L1100/L1200/L3100/L3200/L5100/5200 széria
0 az 5-bőlKészleten
3 990 Ft Kosárba teszem -
C13T00S34AEpson No.103 (T00S3) magenta tinta 65ml (eredeti) EcoTank L1100/L1200/L3100/L3200/L5100/5200 széria
0 az 5-bőlKészleten
3 990 Ft Kosárba teszem
Kapcsolódó termékek
-
C33S020640EPSON SJIC30P(C) Cyan patron 294.3 ml (eredeti) C33S020640 C7500G címkenyomtatóhoz
0 az 5-bőlKészleten
68 900 Ft Kosárba teszem -
2-3 napon belülC33S020621Epson SJIC26P(Y): Ink cartridge for ColorWorks C7500 (Yellow)
0 az 5-bőlÉrdeklődjön
Ajánlatot kérek -
2-3 napon belülC33S020620Epson SJIC26P(M): Ink cartridge for ColorWorks C7500 (Magenta)
0 az 5-bőlÉrdeklődjön
Ajánlatot kérek -
C31CD84312EPSON ColorWorks C7500G színes címkenyomtató
0 az 5-bőlKészleten
3 500 001 Ft Kosárba teszem


Értékelések
Még nincsenek értékelések.