Epson WORKFORCE PRO WF-M5799DWF
Leírás
Csökkentse vállalkozásának nyomtatással kapcsolatos költségeit és mérsékelje a környezetre gyakorolt hatását ezzel a megbízható monokróm MFP-vel, és növelje termelékenységét kevesebb beavatkozási igények mellett.
Használja ki az alacsony teljesítményfelvétel, az alacsony teljes birtoklási költség (TCO), az első oldal gyors elkészülésének (FPOT) és azon szolgáltatásoknak az előnyeit, amelyek megkönnyítik az új multifunkciós WorkForce Pro WF-M5799DWF üzleti integrációját. Ez az üzleti tintasugaras nyomtató az automatikus kétoldalas nyomtatás, szkennelés, faxolás és másolás segítségével bármely feladatot gyorsabbá és egyszerűbbé tesz, mindemellett PDL-kompatibilis, beleértve a PCL-t és a PostScript 3-at.
Takarítson meg időt
Az első oldal gyorsan elkészül
Alacsony beavatkozásigény
Nyomtatás, szkennelés, faxolás és másolás minimális állásidővel
Takarítson meg időt
A magas tinta- és papírkapacitás miatt kevesebb időt kell az újratöltéssel foglalkoznia
Üzletre teremtve
PDL-kompatibilitás (PCL és PostScript 3)
PrecisionCore technológia
Az Epson legfejlettebb nyomtatófej-technológiája
Hatékonyság és alacsony beavatkozásigény
Piaci szegmensének leggyorsabb, 4,8 másodperces első nyomat elkészítési idejével (FPOT) felveszi a versenyt a hasonló lézernyomtatókkal1. Nyomtasson akár 40 000 oldalt a kellékanyagok cseréje nélkül a piaci szegmens legnagyobb tintakapacitásának köszönhetően2. Az akár 830 lapos papírkapacitás és a 250 lapos elsődleges tálca a gyakorlatban kevesebb újratöltési időt jelent. Az egyszerű papírvezetésnek és az érintkezésmentes nyomtatásnak köszönhetően hordozók széles körére nyomtathat, beleértve az újrahasznosított papírt, a fényes nyomathordozókat, borítékokat és etikettpapírokat.
Energiamegtakarítás és társadalmi felelősségvállalás
Élvezze az extra nagy tintakapacitás előnyét és a tintasugaras technológiának köszönhetően a lényegesen alacsonyabb kellékanyagigényt. A nyomtatáshoz használt energia mennyisége legalább 90%-kal alacsonyabb, mint a hasonló lézernyomtatók esetében1, hozzájárulva ezzel vállalata költségcsökkentéséhez és társadalmi felelősségvállalásához.
Üzletre teremtve
Tökéletes a sokat nyomtató kisebb munkacsoportok számára, jellemzően olyan nagyobb szervezeteknél, ahol megbízható fekete-fehér nyomtatási megoldásra van szükség. A szoftverek és eszközök széles választéka biztonságos nyomtatási lehetőségeket kínál, hatékony szkennelést tesz lehetővé és segítséget nyújt abban, hogy távolról felügyelje készülékeit. Az NFC és a vezeték nélküli csatlakoztatás támogatja a mobileszközökről történő nyomtatást is. Az okostelefonokra emlékeztető felhasználói felület és érintőképernyő miatt a készülék működtetése intuitív. Az Epson Open Platform és a közös munkánk a független szoftvergyártókkal további megoldásokat biztosít, például a PaperCut nyomtatáskezelő szoftvert.
Műszaki adatlap
| Nyomtatási technológia | |
|---|---|
| Nyomtatási mód | PrecisionCore™ Nyomtatófej |
| Legkisebb cseppméret | Változó cseppmért technológiával |
| Tintatechnológia | DURABrite™ Ultra |
| Kategória | Középső munkacsoport |
| Multifunkciós | Nyomtatás, Beolvas, Másolat, Fax |
| Nyomtatás | |
| Első oldalig eltelt idő | Monokróm 4,8 másodperc |
| Nyomtatási sebesség ISO/IEC 24734 | 24 Lap/perc Monokróm |
| Kétoldalas nyomtatási sebesség ISO/IEC 24734 | 15 A4 oldal/perc Monokróm |
| Nyomtatási sebesség | 34 Lap/perc Monokróm (normál papír) |
| Nyomtatási felbontás | 1.200 x 2.400 dpi |
| Terhelhetőség | 45.000 Oldalak havonta |
| Ajánlott havi terhelés | 250 – 2.500 Oldalak havonta |
| Színek | Fekete |
| Szkennelés | |
| Egyoldalas szkennelési sebesség (fekete-fehér A4-es) | 1.200 dpi 2.400 dpi (with ADF); 24 ipm with ADF scan 200 dpi (flatbed) 5 sec. with flatbed scan |
| Kétoldalas szkennelési sebesség (fekete-fehér A4-es) | 1.200 dpi 2.400 dpi (with ADF); 8 ipm with ADF scan 200 dpi (flatbed) |
| Egyoldalas szkennelési sebesség (színes A4-es) | 1.200 dpi 2.400 dpi (with ADF); 24 ipm with ADF scan 200 dpi (flatbed) 5 sec. with flatbed scan |
| Kétoldalas szkennelési sebesség (színes A4-es) | 1.200 dpi 2.400 dpi (with ADF); 8 ipm with ADF scan 200 dpi (flatbed) |
| Szkennelési sebesség | 24 oldal/perc (Fekete-fehér, Egyoldalas, 200 dpi, Automata lapadagoló); 24 oldal/perc (Színes, Egyoldalas, 200 dpi, Automata lapadagoló); 8 oldal/perc (Fekete-fehér, Kétoldalas, 200 dpi, Automata lapadagoló); 8 oldal/perc (Színes, Kétoldalas, 200 dpi, Automata lapadagoló); 5 mp/lap (Fekete-fehér, 200 dpi, Síkágyas); 5 mp/lap (Színes, 200 dpi, Síkágyas) |
| Szkennelési felbontás | 1.200 dpi x 2.400 dpi (vízszintes x függőleges) |
| Optikai felbontás (ADF) | 1.200 dpi (vízszintes x függőleges) |
| Fejlett dokumentum-integrálás | Szkennelés e-mailben küldéshez, Szkennelés FTP-n küldéshez, Szkennelés hálózati mappába, Számítógép (Epson Document Capture Pro), USB-memóriaeszköz |
| Kiadvány-formátum | JPEG, TIFF, PDF |
| Szkenner típusa | Konkakt képérzékelő (CIS) |
| Fax | |
| Fax típusa | Fekete-fehér és színes faxolás |
| Faxátviteli sebesség | akár 33,6 kbps / kb. 3 mp/oldal |
| Hibajavítás módja | CCITU/ITU Group3 fax hibajavító móddal |
| Gyorstárcsázás (max.) | 200 név és szám |
| Oldalmemória | akár 550 oldal/6 MB (ITU-T 1. sz. táblázata) |
| Faxfunkciók | Faxolás PC-n keresztül, Faxról e-mailbe, Faxolás mappába, Címjegyzék, Késleltetett küldés, Faxkörözvény |
| Másolás | |
| Másolási sebesség | 22 ipm Black Simplex ADF 600 x 600 dpi (ISO/IEC 24735) |
| Másolási felbontás (dpi) | 600 x 1200 |
| Kicsinyítés/nagyítás | 25 % – 400 % |
| Maximális példányszám | 999 |
| Maximális másolási méret | A4 |
| Csatlakozók | |
| Hálózati nyomtatási protokoll | LPR, FTP, IPP, LDP, Port 9100, WSD, Net BIOS over TCP/IP, WSD-Print, Bonjour/Airprint |
| Hálózatkezelés protokoll | HTTP, DHCP, BOOTP, APIPA, DDNS, mDNS, SNTP, SLP, WSD, LLTD, SMTP, POP3, IEEE 802.1X, ARP, GARP, ICMP, IGMP, DCHP, HTTPS, XMPP, LDAP, LDAPS, SNMP 1.0, SNMP 2.0c, SNMP 3.0, SNMP Trap |
| Hálózati szkennelési protokollok | NetBIOS segítségével TCP/IP, WSD-Scan, Bonjour/Airprint, FTP |
| Csatlakozók | Vezeték nélküli LAN, IEEE 802.11b/g/n (WiFi 4), Wi-Fi Direct, Nagy sebességű USB – kompatibilis az USB 2.0 szabvánnyal, Ethernet interfész (1000 Base-T/ 100-Base TX/ 10-Base-T), Near Field Communication (NFC), A típusú USB 2.0 (2x) |
| WLAN-biztonság | WEP 64 Bit, WEP 128 Bit, WPA PSK (AES), WPA2 PSK (AES) |
| Hálózati protokollok | TCP/IPv4, TCP/IPv6, TCP, HTTP, IPv4, IPv6, IPSEC, SSL/TLS |
| Papír-/nyomathordozó kezelés | |
| Papírformátumok | C4 (Boríték), Legal, A6 (10,5×14,8 cm), A5 (14,8×21,0 cm), B5 (17,6×25,7 cm), Letter, 9 x 13 cm, 10 x
15 cm, 13 x 18 cm, 16:9, Hivatalos, No. 10 (Boríték), DL (Boríték), C6 (Boríték), B6 (Boríték), A4 (21.0×29,7 cm) |
| Duplex | Igen |
| Automata lapadagoló | 50 Lapok |
| Papírtálca-kapacitás | 250 Lapok Standard, 80 Lapok Kimeneti tálca, 1 Lapok Kézi tálca, 250 Lapok Maximum |
| Használható papírsúly | 64 g/m2 – 256 g/m2 |
| Adagolókapacitás | 250 Lapok |
| Automaikus lapadagoló funkciói | Kétoldalas nyomtatás, kétoldalas szkennelés, egyoldalas nyomtatás, egyoldalas szkennelés |
| Általános | |
| Energiafogyasztás | 30 Watt (standby); 9,7 Watt (nyomtatás); 1,3 Watt (alvó üzemmód); 0,2 Watt (kikapcsolt állapotban) |
| Termék méretei | 375 x 347 x 346 mm (Szélesség x Mélység x Magasság) |
| Product weight | 14,9 kg |
| Noise level | 6,4 B (A) nyomtatás, 50 dB (A) nyomtatás |
| Kompatibilis operációs rendszerek | Mac OS X 10.11 vagy újabb, Windows 10 (32/64 bit), Windows 11, Windows 7, Windows 7 x64, Windows 8 (32/64 bit), Windows 8.1 (32/64 bit), Windows Server 2003 (32/64 bit), Windows Server 2008 (32/64 bit), Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 |
| Ellátott szoftver | Epson Document Capture Pro, Epson Scan 2, EpsonNet Config, EpsonNet Print |
| Hordozó | Windows-szerver 2008 (32/64 bit), Windows Server 2012 (32/64 bit), Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022, Windows XP SP3, Windows XP SP3 x64, Windows Vista (32/64 bit), Windows 7, Windows 8 (32/64 bit), Windows 10 (32/64 bit), Mac OS X 10.5.8 vagy újabb |
További információk
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Dimensions | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Vélemény írásához lépj be előbb.
Érdekelhetnek még…
-
C13T965140Epson T9651 Black patron 10K (eredeti) C13T965140 Workforce Pro WF-M5298/M5299/M5799 széria
0 az 5-bőlKészleten
47 901 Ft Kosárba teszem -

C13T966140Epson T9661 Black patron 40K (eredeti) C13T966140 Workforce Pro WF-M5298/M5299/M5799 széria
0 az 5-bőlKészleten
79 000 Ft Kosárba teszem -
C13T671600Epson T6716 MaintenanceBox 60K (eredeti) C13T671600 Workforce Pro WF-C5xxx/M52xx/M57xx széria
0 az 5-bőlKészleten
12 990 Ft Kosárba teszem
Kapcsolódó termékek
-
ÁrgaranciaC31CH76202EPSON ColorWorks CW-C6000Pe színes címkenyomtató
0 az 5-bőlÉrdeklődjön
Ajánlatot kérek -
C33S020601Epson SJIC22P(K) BLACK patron 32.5 ml (eredeti) C33S020601 C3500 címkenyomtatóhoz
0 az 5-bőlKészleten
11 990 Ft Kosárba teszem -
2-3 napon belülC33S020620Epson SJIC26P(M): Ink cartridge for ColorWorks C7500 (Magenta)
0 az 5-bőlÉrdeklődjön
Ajánlatot kérek -
C33S045389Premium Matte Ticket Roll, 80mm x 50m
0 az 5-bőlÉrdeklődjön
Ajánlatot kérek



Értékelések
Még nincsenek értékelések.