Epson EcoTank L6550 színes tintasugaras multifunkciós nyomtató
315 819 Ft
Készleten
Leírás
A termék tulajdonságai:
Ez a gyors, nagy kapacitású multifunkciós EcoTank alacsony oldalankénti költségeket garantál, minimális beavatkozással, hogy Ön időt és pénzt takaríthasson meg.
Nyomtasson, szkenneljen, másoljon és faxoljon ezzel az egyszerűen használható EcoTank nyomtatóval, amely kivételesen alacsony lapköltséget biztosít. A feladatok gyorsan elvégezhetők a gyors nyomtatással és szkenneléssel, a két 250 lapos elülső tálcával, az 50 lapos hátsó papíradagolóval és az 50 lapos automata lapadagolóval. Nyomtasson bárhogy: mobilnyomtatással, Ethernettel és 10,9 cm-es, LCD érintőkijelzővel.
Ultragyors nyomtatás és szkennelés
Akár 25 oldal/perc
Rendkívül alacsony lapköltség
Gazdaságos, külső tintatartályos rendszer
Könnyen használható elülső tintatartály
Élvezze az egyszerű és problémamentes utántöltést a továbbfejlesztett tintapalackokkal
Mobil nyomtatás és csatlakoztathatóság
Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet és ingyenes mobilnyomtatási alkalmazások
Üzleti igényekre tervezve
Két darab A4-es méretű 250 lapos elülső tálca, 50 lapos hátsó lapadagoló, valamint A4-es 50 lapos automata lapadagoló
Több munka kevesebb idő alatt
Előnybe kerülhet a gyors és hatékony nyomtatóval, amellyel az első oldal 5,5 másodperc alatt elkészül, és még az akár 25 lap/perces sebességre képes. A gyors kétoldalas nyomtatással és a nagy sebességű automata lapadagolóval a napi feladatokat is felgyorsíthatja.
Többfunkciós A4-es méretű EcoTank
Az L6550 vállalkozások számára készült, nyomtatási, szkennelési, másolási és faxolási lehetőségekkel. A funkciók kiválasztása egyszerű az LCD-kijelzőn.
Csak gazdaságosan
Spóroljon mindig, amikor ezen EcoTank nyomtatóval nyomtat, hihetetlenül alacsony lapköltséggel. Más nyomtatókkal ellentétben az EcoTank nagy tintatartályokkal rendelkezik, amelyekbe a tinta alacsony áron kapható.
Nincs elakadás
Az utántöltés minimalizálásával az EcoTank több ezer oldalt nyomtat utántöltés nélkül, míg a két 250 lapos elülső papírtálca és a kényelmes 50 lapos hátsó adagoló 550 lapos kapacitást kínál.
Nyomtatás szinte bárhonnan
Az EcoTank használatával egyszerűen nyomtathat mobiltelefonról, táblagépről és laptopról. A Wi-Fi és Wi-Fi Direct szolgáltatással dokumentumokat küldhet okoseszközökről az Epson iPrint alkalmazással.
Műszaki adatlap
| Nyomtatási mód |
PrecisionCore™ Nyomtatófej |
| Fúvóka konfiguráció | 800 fúvóka fekete, 256 Fúvókák száma színenként |
| Legkisebb cseppméret | 3,8 pl |
| Tintatechnológia | DURABrite™ ET |
| Nyomtatási felbontás | 4.800 x 2.400 dpi |
| Multifunkciós | Nyomtatás, Beolvas, Másolat, Fax |
| Nyomtatás | |
| Nyomtatási sebesség ISO/IEC 24734 | 25 Lap/perc Monokróm, 12 Lap/perc Colour |
| Nyomtatási sebesség | 32 Lap/perc Monokróm (normál papír), 22 Lap/perc Colour (normál papír) |
| Kétoldalas nyomtatási sebesség ISO/IEC 24734 | 16 A4 oldal/perc Monokróm, 9 A4 oldal/perc Colour |
| Első oldalig eltelt idő | Monokróm 5,5 másodperc, Colour 9,5 másodperc |
| Színek | Fekete [Pigment], Cián [Pigment], Sárga [Pigment], Bíbor [Pigment] |
| Szkennelés | |
| Double-sided scanning | Igen |
| Egyoldalas szkennelési sebesség (fekete-fehér A4-es) | 26 ipm with ADF scan 5 sec. with flatbed scan |
| Kétoldalas szkennelési sebesség (fekete-fehér A4-es) | 11 ipm with ADF scan |
| Egyoldalas szkennelési sebesség (színes A4-es) | 9 ipm with ADF scan 10 sec. with flatbed scan |
| Kétoldalas szkennelési sebesség (színes A4 -es) | 6 ipm with ADF scan |
| Szkennelés felbontása | 1.200 dpi x 2.400 dpi (vízszintes x függőleges) |
| Kiadvány-formátum | BMP, JPEG, TIFF, Szkennelés multi-TIFF-be, PDF, PNG |
| Szkenner típusa | Konkakt képérzékelő (CIS) |
| Fax | |
| Fax típusa | Fekete-fehér és színes faxolás |
| Faxátviteli sebesség | akár 33,6 kbps / kb. 3 mp/oldal |
| Hibajavítás módja | CCITU/ITU Group3 fax hibajavító móddal |
| Gyorstárcsázás (max.) | 200 név és szám |
| Oldalmemória | akár 550 oldal/6 MB (ITU-T 1. sz. táblázata) |
| Faxfunkciók | Faxolás PC-n keresztül, Faxról e-mailbe, Küldés és tárolás, Automatikus újratárcsázás, Címjegyzék, Faxkörözvény, Fax Preview, Polling Reception |
| Papír-/nyomathordozó kezelés | |
| Papírtálcák száma | 3 |
| Papírformátumok | A4 (21.0×29,7 cm), A5 (14,8×21,0 cm), A6 (10,5×14,8 cm), B6 (12,5×17,6 cm), B5 (17,6×25,7 cm), No. 10 (boríték), DL (boríték), C6 (Boríték), C4 (Boríték), Letter, Legal |
| Kétoldalas | Igen (A4, egyszerű irodai papír) |
| Automatikus dokumentum-behúzás | 50 Oldalak |
| Kiadó papírtálca kapacitása | 125 Lapok |
| Papírtálca kapacitása | 550 Lapok Normál |
| Hátsó papíradagolási útvonal (speciális nyomathordozók) | Igen |
| Használható papírsúly | 64 g/m² – 255 g/m² |
| Hordozó feldolgozása | 2 oldalas ADF másolat (A4, egyszerű irodai papír), 2 oldalas ADF fax (A4, egyszerű irodai papír), 2 oldalas ADF beolvasás (A4, egyszerű irodai papír), Automatikus kétoldalas nyomtatás (A4, egyszerű irodai papír) |
| Általános | |
| Energiafogyasztás | 19 Watt (önálló másolás, ISO/IEC 24712 szabvány szerinti ábrával), 0,8 Watt (alvó módban), 8,3 Watt Kész, 0,2 Watt (kikapcsolni), TEC 0,13 kWh/week |
| Tápfeszültség | AC 100 V – 240 V, 50 Hz – 60 Hz |
| Termék méretei | 425 x 500 x 350 mm (szélesség x mélység x magasság) |
| Súly | 17,5 kg |
| Kompatibilis operációs rendszer | Mac OS X 10.6.8 or later, Windows 10 (32/64 bit), Windows 7 (32/64 bit), Windows 8 (32/64 bit), Windows 8.1 (32/64 bit), Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Vista (32/64 bites), Windows XP Professional x64 Edition SP2 or later, Windows XP SP3 or later (32-bit), Windows Server 2003 R2, Windows Server 2003 SP2 or later, Windows XP Professional x64 Edition |
| Csatlakozók | USB, Ethernet, Vezeték nélküli LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac (WiFi 5), Wi-Fi Direct |
| WLAN-biztonság | WEP 64 Bit, WEP 128 Bit, WPA PSK (TKIP) |
| Mobil és felhőalapú nyomtatási szolgáltatások | Epson Connect (iPrint, Email Print, Remote Print Driver, Scan-to-Cloud), Apple AirPrint |
| Áramellátás | 220 V, 240 V |
| A doboz tartalma | 1 szett tinta (1 x 127 ml BK, 3 x 70 ml CMY), Nyomtató, Tápkábel, Rövid beüzemelési útmutató, User guide |
| Colour | Black |
| További funkciók |
|
| LCD kijelző | Típus: Szín, Érintőképernyő, Átlós: 10,9 cm |
| Jellemzők | Érintőképernyő |
| Egyéb | |
| Garancia | 12 hónap Bevitel, 150.000 Oldalak |
| Mellékelt palack(ok) kapacitása | |
| Fekete-fehér oldalkapacitás | 4.500 Oldalak |
| Színes oldalkapacitás | 2.800 Oldalak |
További információk
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Dimensions | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Vélemény írásához lépj be előbb.
Érdekelhetnek még…
-
C13T06C14AEpson No.112 (T06C1) Black tinta 127ml (eredeti) Ecotank L6460/L6490/L6550/L6570/L6580/L15150/L15160/L15180/M15140/M15180 széria
0 az 5-bőlKészleten
7 790 Ft Kosárba teszem -
C13T06C44AEpson No.112 (T06C4) Yellow tinta 70ml (eredeti) Ecotank L6460/L6490/L6550/L6570/L6580/L15150/L15160/L15180 széria
0 az 5-bőlKészleten
6 490 Ft Kosárba teszem -
C13T06C34AEpson No.112 (T06C3) Magenta tinta 70ml (eredeti) Ecotank L6460/L6490/L6550/L6570/L6580/L15150/L15160/L15180 széria
0 az 5-bőlKészleten
6 490 Ft Kosárba teszem -
C13T06C24AEpson No.112 (T06C2) Cyan tinta 70ml (eredeti) Ecotank L6460/L6490/L6550/L6570/L6580/L15150/L15160/L15180 széria
0 az 5-bőlKészleten
6 490 Ft Kosárba teszem
Kapcsolódó termékek
-

ÁrgaranciaC11CG02401Epson WorkForce Pro WF-C5790DWF
0 az 5-bőlÉrdeklődjön
Ajánlatot kérek -

C11CH60401Epson WorkForce Pro WF-C878RDWF
0 az 5-bőlKészleten
640 100 Ft Kosárba teszem -

C11CG07401Epson WORKFORCE PRO WF-M5299DW
0 az 5-bőlÉrdeklődjön
Ajánlatot kérek -
C11CH60401BBEpson WorkForce Pro WF-C878RDTWF
0 az 5-bőlÉrdeklődjön
Ajánlatot kérek








Értékelések
Még nincsenek értékelések.