EPSON Tintasugaras nyomtató – EcoTank L3271 (A4, MFP, színes, 5760×1440 DPI, 33 lap/perc, USB/Wifi) (C11CJ67435)
75 880 Ft
Készleten
Leírás
Tökéletes választás mindenki számára, aki alacsony költségek mellett kíván nyomtatni: ez az A4-es tintasugaras nyomtató újratölthető tintatartályokkal és akár 66 tintapatronnak megfelelő tintával rendelkezik egyetlen tintapalack-készletben. További előnyök: mobilnyomtatás, Wi-Fi, másolás és szkennelés.
Takarítson meg akár 90%-ot a nyomtatás költségein az Epson tintapatron nélküli EcoTank nyomtatóival. Az integrált tintatartályok – amelyekhez nagy kapacitású tintapalackokat mellékelünk – a speciálisan kialakított tintapalacknak köszönhetően könnyedén feltölthetők. Mivel a tintapatronokat nem kell cserélni, illetve a készülék rugalmas csatlakoztathatóságának köszönhetően ez a nyomtató tökéletes választás azok számára, akik kiváló minőségű nyomatokat szeretnének előállítani, hihetetlenül alacsony oldalankénti költség mellett.

Stresszmentes, kényelmes nyomtatás akár 66 tintapatronnak megfelelő tintával, egyetlen tintapalack-készletben
Takarítson meg akár 90%-ot a nyomtatási költségeken az újratölthető tintatartályokkal
A4-es méretű, többfunkciós nyomtató
Kiváló minőségű nyomtatás, másolás és szkennelés egyetlen géppel
A vezeték nélküli csatlakoztathatóságnak köszönhetően bárhonnan nyomtathat
Használja az Epson Smart Panel alkalmazást a mobiljáról történő beállításhoz, felügyelethez, nyomtatáshoz és még sok máshoz
A világelső tintatartályos nyomtatómárka
80 millió világszerte értékesített EcoTank nyomtató
Egyszerű, problémamentes külső tintatartályos rendszer, amely lehetővé teszi a palackok utántöltését
Ráadásul az EcoTank kulcszáras palackrendszer biztosítja a rendetlenség nélküli használatot is
Nincs szükség többé tintapatronokra
Az EcoTank problémamentes otthoni nyomtatást biztosít – az ultra nagy kapacitású tintatartályoknak köszönhetően az utántöltés problémamentes, az egyedi kialakítás pedig biztosítja, hogy a tartályokba a megfelelő tinta kerüljön. Az elülső tintaszint-jelző révén könnyen nyomon követhető, mikor lesz szükség utántöltésre.
Csak gazdaságosan
Ezzel a gazdaságos nyomtatóval a nyomtatási költségek akár 90%-át is megtakaríthatja, ráadásul akár 3 évre elegendő tintát mellékelünk hozzá. A mellékelt tintával akár 8100 fekete-fehér és 6500 színes oldal nyomtatására van lehetőség, a csere tintapalackok pedig akár 66 tintapatronnak megfelelő mennyiséget biztosítanak
Epson Smart Panel alkalmazás
Ez az alkalmazás lehetővé teszi a nyomtató vezérlését egy okoseszköz használatával.* Dokumentumok és fényképek nyomtatása, szkennelése, beállítás, felügyelet és hibaelhárítás – akár telefonról vagy táblagépről is.
Modern rugalmasság
A kompakt kialakításnak és a Wi-Fi, Wi-Fi Direct és Ethernet csatlakoztathatóságnak köszönhetően könnyedén integrálhatja ezt a nyomtatót a meglévő otthoni beállításokkal és nyomtathat mobilról, táblagépről és laptopról.
Tartós felépítés
A hő nélküli nyomtatási technológia egyet jelent azzal, hogy a nyomtatófej a nyomtató teljes élettartamáig kitart, így nincs szükség az alkatrészek cseréjére vagy frissítésére, és az energiafogyasztás is csökken. Ráadásul úgy tervezték, hogy megakadályozza a fúvókák eltömődését.
Műszaki adatlap
| Nyomtatási technológia | |
|---|---|
| Nyomtatási mód | Epson Micro Piezo™ nyomtatófej |
| Fúvóka konfiguráció | 180 fúvóka fekete, 59 Fúvókák száma színenként |
| Legkisebb cseppméret | 3 pl, Változó cseppméret technológiával |
| Tintatechnológia | Vízbázisú tinta |
| Nyomtatási felbontás | 5.760 x 1.440 dpi |
| Kategória | Egyedi munkahely, Home Office |
| Multifunkciós | Nyomtatás, Beolvas, Másolat |
| Nyomtatás | |
| Number of colours | 4 színes |
| Nyomtatási sebesség ISO/IEC 24734 | 10 Lap/perc Monokróm, 5 Lap/perc Colour, 69 másodperc 10 x 15 cm-es fotónként |
| Nyomtatási sebesség | 33 Lap/perc Monokróm (normál papír), 15 Lap/perc Colour (normál papír), 27 másodperc 10 x 15 cm-es fotónként (Epson Premium Glossy Photo Paper) |
| Színek | Fekete, Cián, Sárga, Bíbor |
| Szkennelés | |
| Egyoldalas szkennelési sebesség (fekete-fehér A4-es) | 200 dpi; , 11 sec. with flatbed scan |
| Egyoldalas szkennelési sebesség (színes A4-es) | 200 dpi; , 28 sec. with flatbed scan |
| Szkennelés felbontása | 1.200 dpi x 2.400 dpi (vízszintes x függőleges) |
| Kiadvány-formátum | BMP, JPEG, PICT, TIFF, Szkennelés multi-TIFF-be, PDF, PNG |
| Szkenner típusa | Konkakt képérzékelő (CIS) |
| Optikai felbontás | 1.200 dpi x 2.400 dpi (vízszintes x függőleges) |
| Papír-/nyomathordozó kezelés | |
| Papírtálcák száma | 1 |
| Papírformátumok | A4 (21.0×29,7 cm), A6 (10,5×14,8 cm), A5 (14,8×21,0 cm), B5, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 16:9, DL (boríték), No. 10 (boríték), C6 (Boríték), Letter, Felhasználó által definiált, Legal |
| Kétoldalas | Manuális |
| Kiadó papírtálca kapacitása | 30 Lapok |
| Paper Tray Capacity | 100 Lapok Normál |
| Használható papírsúly | 64 g/m² – 300 g/m² |
| Hordozó feldolgozása | Szegély nélküli nyomatok (10 x 15 cm-ig) |
| Általános | |
| Energiafogyasztás | 12 Watt (önálló másolás, ISO/IEC 24712 szabvány szerinti ábrával), 0,7 Watt (alvó módban), 4,5 Watt Kész, 0,2 Watt (kikapcsolni), TEC 0,15 kWh/week |
| Tápfeszültség | AC 100 V – 240 V, 50 Hz – 60 Hz |
| Termék méretei | 375 x 347 x 179 mm (szélesség x mélység x magasság) |
| Súly | 3,9 kg |
| Kompatibilis operációs rendszer | Mac OS X 10.6.8 or later, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Server 2008 (32/64 bites), Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 (64bit), Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Vista, Windows XP Professional x64 Edition SP2 or later, Windows XP SP3 or later (32-bit), Windows Server 2003 R2, Windows Server 2003 SP2 or later |
| Csatlakozók | USB, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Mobil és felhőalapú nyomtatási szolgáltatások | Epson Connect (iPrint, Email Print, Remote Print Driver) |
| A doboz tartalma | 4 db 65 ml-es, színenként cserélhető tintapalack (Bk,C,Y,M) + 1 db extra fekete tintapalack, Nyomtató meghajtó- és kiegészítő szoftverek (CD), Készülék, Tápkábel, Beállítási utasítás, Garancia dokumentum |
| Colour | Black |
| További funkciók | |
| Emulációk | ESC/P-R |
| Egyéb | |
| Garancia | 12 hónap Bevitel, 30.000 Oldalak |
| Mellékelt palack(ok) kapacitása | |
| Fekete-fehér oldalkapacitás | 8.100 Oldalak |
| Színes oldalkapacitás | 6.500 Oldalak |
További információk
| Tömeg | 5,99 kg |
|---|---|
| Méretek | 405 × 440 × 250 mm |
Vélemény írásához lépj be előbb.
Kapcsolódó termékek
-
2-3 napon belülC33S045390Premium Matte Ticket Roll, 102mm x 50m
0 az 5-bőlKészleten
3 297 Ft Kosárba teszem -
2-3 napon belülC33S020619Epson SJIC26P(C): Ink cartridge for ColorWorks C7500 (Cyan)
0 az 5-bőlÉrdeklődjön
Ajánlatot kérek -
C33S020641EPSON SJIC30P(M) Magenta patron 294.3 ml (eredeti) C33S020641 C7500G címkenyomtatóhoz
0 az 5-bőlKészleten
68 900 Ft Kosárba teszem -
2-3 napon belülC33S020618Epson SJIC26P(K): Ink cartridge for ColorWorks C7500 (Black)
0 az 5-bőlÉrdeklődjön
Ajánlatot kérek


















Értékelések
Még nincsenek értékelések.