EPSON Tintasugaras nyomtató – EcoTank L1270 (A4, színes, 5760×1440 DPI, 33 lap/perc, USB/Wifi) (C11CJ71407)
65 900 Ft
Készleten
Leírás
Tökéletes választás mindenki számára, aki alacsony költségek mellett kíván nyomtatni: ez az A4-es tintasugaras nyomtató újratölthető tintatartályokkal és akár 66 tintapatronnak megfelelő tintával rendelkezik egyetlen tintapalack-készletben. További előnyök: mobilnyomtatás és Wi-Fi.
Takarítson meg akár 90%-ot a nyomtatás költségein az Epson tintapatron nélküli EcoTank nyomtatóival. Az integrált tintatartályok – amelyekhez nagy kapacitású tintapalackokat mellékelünk – a speciálisan kialakított tintapalacknak köszönhetően könnyedén feltölthetők. Mivel a tintapatronokat nem kell cserélni, illetve a készülék rugalmas csatlakoztathatóságának köszönhetően ez a nyomtató tökéletes választás azok számára, akik kiváló minőségű nyomatokat szeretnének előállítani, hihetetlenül alacsony oldalankénti költség mellett.

Stresszmentes, kényelmes nyomtatás akár 66 tintapatronnak megfelelő tintával, egyetlen tintapalack-készletben
Takarítson meg akár 90%-ot a nyomtatási költségeken az újratölthető tintatartályokkal
A vezeték nélküli csatlakoztathatóságnak köszönhetően bárhonnan nyomtathat
Használja az Epson Smart Panel alkalmazást a mobiljáról történő beállításhoz, felügyelethez, nyomtatáshoz és még sok máshoz
Akár 8100 fekete-fehér és 6500 színes oldal nyomtatása
A doboz mindent tartalmaz – elég a papírról gondoskodnia az alacsony beavatkozási igényű nyomtatáshoz!
Egyszerű, problémamentes külső tintatartályos rendszer, amely lehetővé teszi a palackok utántöltését
Ráadásul az EcoTank kulcszáras palackrendszer biztosítja a rendetlenség nélküli használatot is
Nincs szükség többé tintapatronokra
Az EcoTank problémamentes otthoni nyomtatást biztosít – az ultra nagy kapacitású tintatartályoknak köszönhetően az utántöltés problémamentes, az egyedi kialakítás pedig biztosítja, hogy a tartályokba a megfelelő tinta kerüljön. Az elülső tintaszint-jelző révén könnyen nyomon követhető, mikor lesz szükség utántöltésre.
Csak gazdaságosan
Ezzel a gazdaságos nyomtatóval a nyomtatási költségek akár 90%-át is megtakaríthatja, ráadásul akár 3 évre elegendő tintát mellékelünk hozzá. A mellékelt tintával akár 8100 fekete-fehér és 6500 színes oldal nyomtatására van lehetőség, a csere tintapalackok pedig akár 66 tintapatronnak megfelelő mennyiséget biztosítanak.
Epson Smart Panel alkalmazás
Ez az alkalmazás lehetővé teszi a nyomtató vezérlését egy okoseszköz használatával.* Telefonjáról vagy táblagépéről nyomtathat dokumentumokat és fényképeket, beállíthatja, felügyelheti és elháríthatja a hibákat a nyomtatóján.
Modern rugalmasság
A kompakt kialakításnak és a teljes Wi-Fi, Wi-Fi Direct és Ethernet csatlakoztathatóságnak köszönhetően könnyedén integrálhatja ezt a nyomtatót a meglévő otthoni beállításokkal és nyomtathat mobilról, táblagépről és laptopról.
Hő nélküli technológia
A Micro Piezo hő nélküli technológia segítségével kevesebb energiát fogyaszthat, ráadásképpen pedig kevesebb cserealkatrészre lesz szüksége. A nyomtatófejet előre telepítjük, így a nyomtató telepítése teljesen problémamentes.
Műszaki adatlap
| Nyomtatási technológia | |
|---|---|
| Nyomtatási mód | Epson Micro Piezo™ nyomtatófej |
| Fúvóka konfiguráció | 180 fúvóka fekete, 59 Fúvókák száma színenként |
| Legkisebb cseppméret | 3 pl, Változó cseppméret technológiával |
| Tintatechnológia | Vízbázisú tinta |
| Nyomtatási felbontás | 5.760 x 1.440 dpi |
| Kategória | Egyedi munkahely, Home Office |
| Multifunkciós | Nyomtatás |
| Nyomtatás | |
| Number of colours | 4 színes |
| Nyomtatási sebesség ISO/IEC 24734 | 10 Lap/perc Monokróm, 5 Lap/perc Colour, 69 másodperc 10 x 15 cm-es fotónként |
| Nyomtatási sebesség | 33 Lap/perc Monokróm (normál papír), 15 Lap/perc Colour (normál papír), 27 másodperc 10 x 15 cm-es fotónként (Epson Premium Glossy Photo Paper) |
| Színek | Fekete, Cián, Sárga, Magenta |
| Papír-/nyomathordozó kezelés | |
| Papírtálcák száma | 1 |
| Papírformátumok | A4 (21.0×29,7 cm), A5 (14,8×21,0 cm), C6 (Boríték), A6 (10,5×14,8 cm), B5, B6, No. 10 (boríték), DL (boríték), 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 13 x 20 cm, 20 x 25 cm, 9 x 13 cm |
| Kétoldalas | Manuális |
| Kiadó papírtálca kapacitása | 30 Lapok |
| Paper Tray Capacity | 100 Lapok Normál |
| Használható papírsúly | 64 g/m² – 300 g/m² |
| Hordozó feldolgozása | Szegély nélküli nyomatok (10 x 15 cm-ig) |
| Általános | |
| Energiafogyasztás | 0,7 Watt (alvó módban), 12 Watt (nyomtatás), 3 Watt Kész, 0,2 Watt (kikapcsolni), TEC 0,14 kWh/week |
| Tápfeszültség | AC 100 V – 240 V, 50 Hz – 60 Hz |
| Termék méretei | 375 x 347 x 169 mm (szélesség x mélység x magasság) |
| Súly | 2,9 kg |
| Kompatibilis operációs rendszer | Mac OS X 10.6.8 or later, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Server 2008 (32/64 bites), Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 (64bit), Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Vista, Windows XP Professional x64 Edition SP2 or later, Windows XP SP3 or later (32-bit), Windows Server 2003 R2, Windows Server 2003 SP2 or later |
| Csatlakozók | USB, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Mobil és felhőalapú nyomtatási szolgáltatások | Epson Connect (iPrint, Email Print, Remote Print Driver) |
| A doboz tartalma | 4 db 65 ml-es, színenként cserélhető tintapalack (Bk,C,Y,M) + 1 db extra fekete tintapalack, Nyomtató meghajtó- és kiegészítő szoftverek (CD), Készülék, Tápkábel, Beállítási utasítás, Garancia dokumentum |
| Colour | Black |
| További funkciók | |
| Emulációk | ESC/P-R |
| Egyéb | |
| Garancia | 12 hónap Bevitel, 30.000 Oldalak |
| Mellékelt palack(ok) kapacitása | |
| Fekete-fehér oldalkapacitás | 8.100 Oldalak |
| Színes oldalkapacitás | 6.500 Oldalak |
További információk
| Tömeg | 4,67 kg |
|---|---|
| Méretek | 347 × 375 × 169 mm |
Vélemény írásához lépj be előbb.
Érdekelhetnek még…
-
C13T00S44AEpson No.103 (T00S4) yellow tinta 65ml (eredeti) EcoTank L1100/L1200/L3100/L3200/L5100/5200 széria
0 az 5-bőlKészleten
3 990 Ft Kosárba teszem -
C13T00S34AEpson No.103 (T00S3) magenta tinta 65ml (eredeti) EcoTank L1100/L1200/L3100/L3200/L5100/5200 széria
0 az 5-bőlKészleten
3 990 Ft Kosárba teszem -
C13T00S24AEpson No.103 (T00S2) cyan tinta 65ml (eredeti) EcoTank L1100/L1200/L3100/L3200/L5100/5200 széria
0 az 5-bőlKészleten
3 990 Ft Kosárba teszem -
C13T00S14AEpson No.103 (T00S1) black tinta 65ml (eredeti) EcoTank L1100/L1200/L3100/L3200/L5100/5200 széria
0 az 5-bőlKészleten
3 990 Ft Kosárba teszem
Kapcsolódó termékek
-

2-3 napon belülC11CJ70401EPSON Tintasugaras nyomtató – EcoTank L1210 (A4, színes, 5760×1440 DPI, 33 lap/perc, USB
0 az 5-bőlKészleten
62 865 Ft Kosárba teszem -
C13T66414AEpson No.664 (T6641) Black tinta 70ml (eredeti) Ecotank L1xx/L2xx/L3xx/L4xx/L5xx/L6xx/L13xx/L14xx/L30xx széria
0 az 5-bőlKészleten
3 990 Ft Kosárba teszem -

C11CJ18402EPSON Tintasugaras nyomtató – EcoTank M2120 (A4, MFP, 1440×720 DPI, 32 lap/perc, USB/WiFi)
0 az 5-bőlKészleten
91 900 Ft Kosárba teszem -
C13T66424AEpson No.664 (T6642) Cyan tinta 70ml (eredeti) Ecotank L1xx/L2xx/L3xx/L4xx/L5xx/L6xx/L13xx/L14xx/L30xx széria
0 az 5-bőlKészleten
3 990 Ft Kosárba teszem





















Értékelések
Még nincsenek értékelések.